KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Eda Bilişim Teknolojileri olarak ön plana çıkardığımız çalışmalar, 11 Eylül 2015 tarihinde aktif hale gelmiştir. Sunduğumuz hizmetlerin başında alan adı hizmeti, bilgisayar ile ilgili organize edilen OEM satışı ve alışı, güvenlik sistemleri çalışmaları ve buna benzer yenilikçi faaliyetler gelmektedir. Güvenlik hizmetlerimiz ile birlikte çıktığımız bu yolda, dijital dünyanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına alt yapılarımızı hazırladık. Uzman ekiplerimiz, çalışmalarınızın daha verimli bir hale gelebilmesi için gereken her türlü yardımı ve desteği sağlıyor. Dijital materyaller ve hemen hemen her yerde sunulmayan özel yazılımları dahi sitemiz aracılığı ile bulabilirsiniz. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Alan adı, hosting hizmeti ve ihtiyaçlarınıza yönelik sunucu çözümleri için de çalışmalarımızı durmaksızın sürdürüyoruz, rutin kontrolleri yapıyoruz. Yenilikçi modern zaman ihtiyaçlarına yönelik hazırlayacağınız web siteleriniz için, firmalarınızı daha önemli bir konuma ulaştırmanız konusunda hizmet veriyoruz. Ayrıca her zaman yenilenen güncel hizmetlerimizle de sektörün getirdiği zorunlulukları bünyemizde sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Bilgi teknolojilerinin olmazsa olmaz alanlarında verdiğimiz hizmetler, siz değerli müşterilerimizin arayışlarına çözüm üretecek nitelikler sunuyor. Mevcut iş ortaklarımız ile birlikte sizler için ürettiğimiz tüm hizmetler, nitelikli ve verimli çözümler arayışına erişilebilir bir değer katmak için ön plana çıkarılıyor. Vizyonumuzun bu değerli kriteri ile takım çalışmalarımızı sizlere sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe en büyük eksiklik olan düzenli ve istikrarlı hizmet anlayışını benimseyerek, kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Uzman kadrolar ile gerekli olan tüm teknolojik alt yapısını sizlere sağlamak için teknik ve uzman kadrolar ile fark yaratıyoruz.

Datacenter'dan Kareler

Powered by WHMCompleteSolution

Giriş / Kayıt