SIK SORULANLAR

SIK SORULANLAR

Nereden üye olurum ve giriş yapıp nasıl sipariş verebilirim ?

Eda Bilişim Teknolojilerine burayı tıklayarak üye olup mevcut paketlerimizden satın alabirsiniz. Kayıt olduktan sonra üye girişini yapınız veya buraya tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Sitemize üye girişi yapılarak, ürün sayfalarından istediğiniz ürünün altında bulunan “SATIN AL” butonu ile sipariş verebilir ve ödemeyi sipariş sonunda yapabilirsiniz.

Satın aldığım ürün ne zaman aktif olur ?

Satın aldığınız ürün ve ürünler, Linux ve Windows hosting (barındırma) paketlerinde ödeme sonrası anında otomatik kurulum gerçekleşmektedir ve bazı ürünlerimizin özelliklerine göre kurulum süreleri değişiklik göstermektedir. Bu sebeple özellikle sunucu siparişlerinde en geç 24 saat içerisinde sorunsuz teslim edilir ve hizmete sunulur.

Satın aldığım veya sipariş ettiğim ürün ve ürünleri nasıl kontrol edebilirim?

Müşteri Paneli’ne giriş yaparak Sipariş verip ödemesini yaptığınız ürünleri Hizmetlerim/Alan Adlarım vb. sekmelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Destek Sistemine Müşteri Panelinde olan Ticketlrim/Ticket gönder sekmelerinden takip edebilirsiniz.

Aldığım ürünlerde Fiyat/Ücret değişiklikleri olur mu ?

Birkez sipariş geçirilen ürünler, ödemesi yapıldıktan sonra Fiyat/Ücret takip edilen ay ve yıllar da sabit kalır ve değişmez. Ödenmeyen ürünlerde fiyat düşer veya yükselir ise yeni fiyat yansır. Ürünü 1 Ay veya 1 Yıl kullandıktan sonra ürün fiyatı yükselir veya düşer ise sipariş ettiğiniz ücretten devam edersiniz. Ürünlerde Fiyat düştüğü taktirde yeniden sipariş edebilir ve mevcut ürününüzü isteğinize göre iptal de edebilirsiniz.Datacenter'dan Kareler

Powered by WHMCompleteSolution

Giriş / Kayıt